Tuesday 20 November 2012

Wyzwanie #51 - kuchenne inspiracje

Witam wszystkich na moim pierwszym wyzwaniu :) Chciałabym Was zaprosić dzisiaj do przeszukania szafek kuchennych i odnalezienia w nich akcesoriów, których można użyć w scrapbookingu. Im więcej narzędzi i im bardziej pomysłowych znajdziecie, tym lepiej. Mam nadzieję, że nasza zabawa rozbudzi Waszą kreatywność podczas gdy za oknem zimno i mokro.
Ankan gesso nakładała łyżeczką, kropeczki odbiła tuszem przy pomocy sitka, a te poziome kreski  widelcem. Czekoczyna pastę strukturalna nakładała łyżeczką. Ja zdecydowałam się na patyczki do szaszłyków (do wykonania kreseczek), durszlak i ażurową łopatkę (jako maski) oraz spieniacz do mleka i zakrętkę (jako stemple).
A oto nasz prace:

Czekoczyna
 

Ankan

 

Belladonna


Na Wasze prace czekamy do północy 3 grudnia.

W drodze głosowania wybierzemy najlepszą pracę, której autorka otrzyma banerek do umieszczenia na swoim blogu.
Spośród wszystkich zgłoszonych prac wylosujemy jedną osobę, która otrzyma kompletną kolekcję Hopefully firmy 7 Dots Studio.
 

4 comments:

  1. a czy można użyć kuchennych akcesoriów lub np przypraw i przykleić je do pracy, czy to ma byc zadanie z użyciem mediów?

    ReplyDelete
  2. Używamy narzędzi kuchennych, które po skończonej racy wracają do szafek. Przyprawy nie spełniają takiej roli, ale już pojemnik na przyprawy tak.

    ReplyDelete
  3. belladonno: UWIELBIAM twoją pracę

    ReplyDelete