Tuesday 25 December 2012

Zmiana sponsora, szaty graficznej, zasad i składu DT

Witam wszystkich serdecznie :)

Ogromnie się cieszę, że w ciągu półtora roku istnienia bloga scrapki-wyzwaniowo zyskał on tylu sympatyków i że tak wiele z Was jest tu z nami od tak dawna. Dziękujemy bardzo - bez Was prowadzenie tego bloga nie miałoby sensu. To Wasze prace tworzone na nasze wyzwania powodują, że jesteśmy tu i że prowadzenie tego bloga jest dla nas taką przyjemnością.

W ostatnim czasie zaszły jednak pewne zmiany - otóż sklep scrapki.pl zyskał nową właścicielkę. Blog scrapki-wyzwaniowo został przeze mnie, czyli Tusię, założony półtora roku temu jako blog sponsorowany przez sklep scrapki.pl. Jednak sklep już nie jest moją własnością i tym samym nie będzie również dalej już sponsorem bloga. Zapewne zauważyłyście, że w ostatnim miesiącu blog zyskał nową szatę i nowy bannerek. Zapraszam do pobierania i zamiany starego bannerka na nowy - mam nadzieję, że się Wam podoba :)


W związku ze zmianami, dołączam także do DT scrapki-wyzwaniowo - tym samym będzie nas w zespole 6  - ankan, Kolorowy Ptak, Czekoczyna, Belladonna, Martyna i ja, Tusia. Na szczęście innych zmian w Design Team'ie nie będzie :)

Zmienia się również sponsor nagród - będzie to obecnie 7 Dots Studio - polski producent papierów scrapbookingowych o światowej jakości, które można kupić w wielu krajach Europy, a także w USA, Kanadzie, Australii i Brazylii. 


Nagrody będą wysyłane pocztą - każdorazowo będziemy prosić zwyciężczynię o podanie adresu do wysyłki.

Korzystając z okazji składamy Wam także najserdeczniejsze życzenia Świąteczne - odpoczywajcie i cieszcie się tym magicznym czasem :)

My na blogu scrapki-wyzwaniowo mamy przerwę świąteczną, tak więc najbliższe wyzwanie ukaże się już w nowym roku - 10 stycznia. Serdecznie na nie zapraszamy już teraz :)

Tusia i DT scrapki-wyzwaniowo

9 comments:

 1. Super szata graficzna. DT zyskał świetna projektantkę ;)
  A sponsor - rewelka, więc nie ma powodów do narzekań tylko do wiwatów :D

  Pozdrawiam Serdecznie :)

  ReplyDelete
 2. Cieszę się, że jesteście- Sklep i Blog.

  ReplyDelete
 3. bardzo nastrojowy banerek:):):)
  Fajnie, że wciąż będziecie a my z wami):):)

  ReplyDelete
 4. Z niecierpliwością czekam na nowe wyzwania i życzę powodzenia!

  ReplyDelete
 5. jA TAKŻE SIĘ CIESZĘ ,UCZESTNICZĘ WE WSZYSTKICH WYZWANIACH I BARDZO BY MI BRAKOWAŁO TEGO BLOGU,WYSTRÓJ PRZEPIĘKNY.

  ReplyDelete
 6. Pięknie tu teraz! cieszę się Tusiu, że blog został niemal po staremu :***

  ReplyDelete
 7. Piękna szata graficzna i świetny Zespól. Życzę mnóstwo dobrych pomysłów :)

  ReplyDelete