Thursday 13 October 2011

zmiany w zespole projektowym

Zmiany w otaczającym nas świecie są nieuniknione. Jedna z takich zmian zaszła niedawno w zespole projektowym bloga scrapki-wyzwaniowo. Pożegnała się z nami Madzioza, która inspirowała wszystkich swoimi pełnymi kobiecego uroku pracami od początku istnienia wyzwaniowego bloga. Dziękujemy w tym miejscu Madziozie za cały jej wkład w pracę naszego zespołu. 

 Do naszego zespołu dołączyła boska Martyna :) Boska - bo czyż jej prace nie są takie właśnie? Oto co ona sama mówi o sobie:

Martyna



Niebywały talent plastyczny odkryła u mnie Babcia, gdy w wieku 2 lat narysowałam jej portret, na którym miała u jednej dłoni jakieś 45 palców… Nie zajmuję się konkretnie scrapbookingiem, wykorzystuję tylko przypisane mu narzędzia do kreowania własnych wizji ;) A wizje często mam pokrętne i trudne do przelania na papier ;) Staram się ciągle pracować nad sobą, walczę z różnymi wewnętrznymi demonami (stąd nazwa mojego bloga)… Efekty bywają różne, ale każdy twór, który wychodzi spod moich rąk, w jakimś stopniu mnie oczyszcza i otwiera. Kocham babrać się w farbach, mediach, tuszach i innej maści preparatach. Jestem maniakalną zbieraczką, chyba mam to po Dziadku. Uwielbiam wyzwania i małe formy (duże formaty mnie przerażają!), nie lubię: owoców, słodyczy, botwiny i wielu innych rzeczy.

* * *

Wszystkich wielbicieli talentu Martyny zapraszam do zaglądania na naszego bloga :).... i branie udziału w wyzwaniach :)

Miłego wieczoru
Tusia

9 comments:

 1. Gratulacje dla Martyny i gratulacje dla sklepu:-) Jesteście najbardziej inspirujacym sklepem!:-)

  ReplyDelete
 2. Ooooo, bardzo miła wiadomość!!! Gratulacje Martyno!!!

  ReplyDelete
 3. Nie wiem komu bardziej gratulować - Martynie przyłączenia do zespołu czy Scrapkom zdobycia taaaakiej projektantki!

  ReplyDelete
 4. o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! jestem niegodna brać udział w Twoich wyzwaniach moja boska Martyno!! ale będzie czad! :)
  i ja też nie lubię botwiny i słodyczy. ;)

  ReplyDelete
 5. Arte dobrze prawi - gratuluję obu stronom :))

  ReplyDelete
 6. już zacieram rączki!
  będzie pięknie.
  będzie niezwykle.

  ReplyDelete
 7. Super :) :D Kolejny świetny wybór i wielkie gratulacje, dla Was, że udało się Wam Martynę zwerbować - i dla Martyny, że będzie można podziwiać jej niesamowitą twórczość w tym cudownym, inspirującym miejscu :)

  ReplyDelete
 8. dzięki Kobity :) rumieńcem się oblałam :))

  ReplyDelete